Probleme citire imagini ISO DVD

Chipset SMP8655, Youtube, Transmission

Probleme citire imagini ISO DVD

Mesajde maverick » Mie Noi 24, 2010 8:38 pm

salutare ... vreau sa relatez niste probleme pe care le intampin legat de citirea imaginilor ISO ... acestea nu pot fi citite ... sta si incearca sa le deschida la infinit ... si fara nici o izbanda ... daca revin din nou la citirea aceluaiasi fisier imi da o eroare ca nu poate sa-l citeasca ceva de genul ... si daca incerc sa deschid alt fisier de exemplu un mkv imi da aceeasi eroare .. .ca sa rezolv genul asta de probleme tre sa restartez playerul ... dar numai ca sa playez alte fisiere dar in nici un caz ISO-ul respectiv ... nu stiu daca toate imaginile de DVD imi fac aceeasi pb ... dar sunt destule ...
rog pe aceasta cale daca adminul forumului poate trimite problema aceasta la chinezi ... fiindca eu m-am lasat pagubas ... acestia nesolutionand problemele postate de multi useri, nu mai vorbesc de faptul ca nici nu raspund la majoritatea cererilor pe forumul egreat.com.
multumesc antincipat.
maverick

Re: Probleme citire imagini ISO DVD

Mesajde eGreat » Joi Noi 25, 2010 4:01 am

e o problemă ce se poate repara prin firmware, deci nu vă îngrijoraţi.
ca să pot da mai departe, am nevoie de sample-uri, aşa că vă rog să-mi trimiteţi, pe PM, macar detalii despre ce fişiere ţi încercat
eGreat
Administratorul site-ului

Mesajde dandanut05 » Dum Iun 02, 2013 5:58 am

am probleme am un hdd-extern legat la un r300 egreat dar nu imi vede imagina iso dvd pe unele le vede dar majoritatea nu le vede ce pot face am instala ultimul fw care apare pe seit astept o parere multumesc
dandanut05

Mesajde Dan » Lun Iun 03, 2013 5:16 am

nu înţeleg ce înseamnă "nu le vede", dacă sunt corect create şi accesaţi din meniul care trebuie este imposibil să nu meargă.
Dan

Înapoi la EG-S1A